sreda, 22. maj 2024

KAKO LAHKO MAGIJA VPLIVA NA VAS ALI SPLOH LAHKO VPLIVA?

 To je za tiste, ki ste po magijo, ni za vse...

 

Ali ima slaba magija sploh vpliv ali deluje, če imamo vero ali jo lahko odpravimo samo z mislimi?


Ima vpliv, manj deluje, če imamo vero, saj jo tako lažje premagujemo in prav tako manj deluje, če ji ne dajemo pomembnosti.Vendar deluje le manj. Če smo naivni in ne vodimo sami svojega življenja in nismo pozorni, smo lahko ob vse, ob dom, družino in posel in naredi nepopravljivo škodo.

Lahko nas z magijo nekdo poskuša usmerjati, saj nas še z govorom, prepričevanjem in mislimi, kako da ne bi z magijo. Magije se ni potrebno bati. To je duhovni svet z pozitivnimi in neg. energijami. 

Slaba magija vedno pritiska na neg. strani osebnosti in na strahove, medtem ko dobra magija uči živeti v skladu z višjo voljo in vero in seveda pravo dobro potjo, brez iluzij in zavajanj.

S slabo energijo vas lahko usmerjajo v dejanja, na katera ste morda mislili in dodajo svoja, kar lahko magnetizem še pritegne, kar še gre poleg. Seveda ima vse svoj namen.

Na kaj najpogosteje delajo ljudje, ki se ukvarjajo s črno magijo. Na denar, na ljubezen in razvrednotenje ter na zdravje. Vse stvari gredo v slabo smer. Izgubite delo, pustite izobraževanje ali dobite slabo plačano delo. Veza se razdvoji. Tisti ki delajo črno magijo so običajno skriti za pretvezami, lažmi in hinavsko energijo in veščim prepričevanjem.

Postopoma se da vse rešiti, najti je potrebno le pravi način, ki koristi, opazovati, kaj res koristi od tega, kar je poznano, ponujeno.

Ljudje, ki se ukvarjajo z slabimi magijami so predvsem kronični lažnjivci in delujejo seveda skrito zahrbtno. Pogosto so psihično bolni, lahko zaradi svojega delovanja.

Tako kot pozitivne magije, maše in pozitivna znaja dobro vplivajo na ljudi in življenja, tako usmerjena v slabo stran, lahko rušijo življenja.

 

Tu lahko postavite vprašanja

info@milkalapajne.com

www.milkalapajne.com/kontakt

ponedeljek, 15. april 2024

Kako prepoznate delovanje magije na vas?

 Mnogi pravijo, da magije ni, da ne deluje, da ne misliti na to, pa ne bo, vendar praksa kaže drugače. Veliko se da usmeriti z mislimi v pozitivno in s pravilnim delovanjem v življenju.

Mnogi opisujejo slabo spanje, slabo počutje, zbujanje ob določenih urah, vendar je to še malo.

Pogosto negirajo magijo prav tisti, ki jo sorazmerno dobro poznajo, označujejo jo za bolezen, neresnično, tisti, ki jo delajo, ne pa vedno.

Kaj se najprej dogaja in kako deluje? Ljudje, ki so pod neg. magijo, najpogosteje opisujejo, da imajo občutek, da oni niso oni. Da jih nekdo poskuša voditi in če je to neg. magija, so vodeni v smer, kakor jih ta druga oseba "vidi". Če je oseba, ki dela črno magijo psihično ali duševno bolna, lahko "vidi" stvari, ki jih ni, obtožuje in ima prisluhe ...in če se z magijo ukvarja in se noče psihično zdraviti, lahko naredi veliko škode. Žrtve pogosto na začetku ne vedo, sploh če so osebe mlajše in ne vedo kako življenje poteka. Pogosti opis je, da oseba ne zmore voditi svojega življenja, kot da on/ona ni to kar je v resnici in trpi. Seveda se v ozadju skriva karma, preteklo življenje. Samo negiranje neg. energij naredi malo, nekaj je na tem, vendar običajno ne deluje po pričakovanju, je le beg, da se ni potrebno ukvarjati z resnico...

Kako spoznate ljudi, ki vam delajo magijo. Pogosto intuicija prav vodi in poišče "krivce". Najbolj se vidi, kadar začnete delati na sebi, saj osebe, ki so vam delale magijo čutijo, da se oddaljujete ali da ste jih našli in naredijo paniko, povečajo nadzor, negiranje, tudi napade na začetku, saj se bojijo razkritja. Vsekakor je prvi znak, da ne morete dosegati kar želite, kjub trudu in ne morete biti kar ste.

Potrebno je prečistiti karmo, ker nikoli ni "napad" neke magije brez vzroka, ampak je zadaj neko dejanje, ki je to povzročilo v nekem življenju.

Prijavite se na brezplačne misli, akcije, brezplačno

www.milkalapajne.com/kontakt